Mužská záležitost: Škoda Spartak

Tenhle kousek na přání jsme si nemohli nechat pro sebe. Černý betonový obraz s retrokárou jsme tvořili jako překvapení od klientky pro manžela, který vlastní Škodu Spartak z roku 1958.  Minimalistický betonový obraz s autem má 40 x 60 centimetrů, dva háčky na zavěšení a přibližně 7 kilo. Umíme si… chcete vědět víc?

Jak betonový Méďa našel domov

Přišly nám krásné fotografie betonového obrazu s Medvědem od jednoho z našich klientů. Není sice ještě zavěšený na zdi, v dětském pokoji však vypadá dokonale. Mrknětě na fotky a nechte se inspirovat.  Pokud vybavujete dětský pokojíček, nebo hledáte obraz jako dárek k narozeninám, tak naše obrázky z… chcete vědět víc?

Ahoj jaro! Máme nové plakáty

Už je to tak. Přišlo na mě jaro. Ode dneška si můžete zkrášlit svůj domov plakáty s narciskou. Jedná se kombinaci akvarelových barev a natištěného linorytu.  Každý obrázek je originál. Má drobné nepřesnosti, díky kterým každý pozná, že se jedná o ruční práci. Bude podepsaný a najdete na něm… chcete vědět víc?

Není jelen jako jelen

Kromě nejrůznějších motivů na přání jsme začátkem roku 2021 tvořili také Jelena. A ačkoliv se jedná o docela populární motiv, tak ten betonový nás strašně bavil. Už je pryč. Ale linoryt samozřejmě máme k dispozici pro další případné betonování... V obchodech, teda aktuálně spíš na internetu, jsou k… chcete vědět víc?

Symbióza linorytu a akvarelu: nové plakáty

V únoru jsem k betonovým obrazům stihla vytvořit ještě kolekci plakátů, kterou jsem nazvala Symbióza. Jedná se totiž o kombinaci linorytového tisku a akvarelových barev. Konečně příležitost oprášit tiskařský lis, který jsem našla o Vánocích pod stromečkem.  Plakáty tvořím samozřejmě ručně. Štětcem… chcete vědět víc?

Darujte Lásku k Valentýnu

A to doslova. Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký dárek darovat na Valentýna, sázka na Lásku bude jistota. Aktuálně máme skladem betonový obraz Láska v šedém betonu, rádi vám však obraz vyrobíme třeba v červené barvě nebo v černé. Minimalistický obraz je vhodným dárkem pro ženu i pro muže.  Láska v… chcete vědět víc?

Obrazy na přání: Tatra, golf i cyklisté

Ke konci roku 2020 se nám sešlo více zakázek na obrazy na přání. Vždycky je to tak trochu výzva, protože vám chceme vyjít vstříc a současně se chceme držet stylu, který máme. Kromě map jsme proto na zakázku tvořili například betonový obraz s automíchačkou Tatrou 148 nebo s golfistou. Jeleni Obraz… chcete vědět víc?

Dětská kresba v betonovém obraze

Jak děti rostou, produkují čím dál více obrázků a kresbiček, jedna je roztomilejší než druhá. Pokud hledáte způsob, jak oblíbenou kresbu originálně vystavit a uchovat, můžeme vám tuhle otázku vyřešit pomocí betonového obrazu.  Obraz ze žlutého betonu, 40 x 60 cm Děti a kreslení Prostřednictvím… chcete vědět víc?

Jak jsme si sami postavili zahradní dům

Rádi si děláme věci po svém, a proto jsme si na zahradě postavili vlastníma rukama zahradní domek. V minimalistickém a skandinávském stylu, dřevěný, s ocelovou konstrukcí, 12,5 metrů čtverečních. V článku najdete pár tipů, jak si takový zahradní domek svépomocí postavit.    K čemu zahradní domek?… chcete vědět víc?

Spolupracujeme s eshopem Kitchenette

Máme radost. Nově naše betonové obrazy najdete na eshopu Kitchenette. Prodávají se zde vedle krásných printů od malířky Zuzany Murtinger, minimalistických plakátů, jejichž autorem je umělec Teemu Järvi nebo autorských fotografií Markéty Pavleje. Chryzantémy, 30 x 40 cm A právě Markétě Pavleje,… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »