Betonové obrazy v interiéru

Jak vypadá betonový obraz na zdi? Jako každý jiný obraz. Pro vaši představu jsme vytvořili tuto galerii. Najdete zde obrázky, které nám poslali spokojení zákazníci, jsou zde fotky z našeho domova, ale i vizualizace. Některé obrazy stojí jen tak na poličce, některé visí na zdi.  Neche se inspirovat!… chcete vědět víc?

Vystavovali jsme v Art Gallery Brno

V říjnu 2021 jsme vystavovali naše betonové obrazy v Art Gallery Brno. Byla to společná výstava našich betonových obrazů a maleb na plátně, které maluje Simona. Prohlédněte si fotky. Děkujeme, že jste přišli!    BETON & BARVY | Simona & Jiří Vojtěškovi 19. - 28. října 2021 Art Gallery Brno… chcete vědět víc?

Betonové hory, aneb dvojobraz na přání

Jedno z letních přání k nám přišlo až z Krkonoš. Tvořili jsme na zakázku dva velké obrazy s pohořím. Každý z obrazů má 60 x 80 centimetrů a viset budou na zdi vedle sebe ve Špindlerově Mlýně.  Ačkoliv v původním zadání nebyly žádné konkrétní hory, nakonec jsme po domluvě tvořili horu Mount Cook,… chcete vědět víc?

Betonové obrazy v Poppy Beans Coffee

Máme pro vás super zprávu! Ode dnešního dne si můžete dát skvělou kávu ve společnosti našich betonových obrazů. Kousek od Lužáneckého parku v Brně se totiž otevřela nová kavárna Poppy Beans Coffee a my máme radost, že její interiér doplňuje naše umění z betonu.  Už dlouho jsme přemýšleli, kde a… chcete vědět víc?

Akvarelový skicák, moje osobní výzva

Pokud neryju, tak fotím obrazy, pokud nefotím, tak maluju akvarelovými barvami. Nedávno jsem se proto rozhodla, že se zdokonalím v abstraktní tvorbě a takový akvarelový skicák je prostě ideální věc.  Mám jej pořádu sebe, pokud na víkendy někam cestujeme. Je to mnohem jednodušší, než se tahat s… chcete vědět víc?

Betonová mapa je obraz, který neomrzí

Mapa v nejrůznějších podobách a materiálech je v poslední době hitem mezi dárky. A vůbec se tomu nedivíme. Mapa města, státu nebo země, je totiž strašně nadčasová věc, která se nikdy neomrzí. Navíc, umíte si představit, že byste někomu darovali mapu a on vám na to řekl: „Vždyť já mapy nemám vůbec… chcete vědět víc?

Abstraktní akvarelové plakáty plné barev

V posledních měsících vznikají u nás v ateliéru (kromě betonových obrazů) také autorské akvarelové plakáty. Na rozdíl od betonu jsou hodně barevné, proto potěší každého, kdo si chce trochu rozveselit interiér. K dispozici jsou dva formáty barevných abstrakcí, a to o velikosti 23 x 31 centimetrů a… chcete vědět víc?

Mužská záležitost: Škoda Spartak

Tenhle kousek na přání jsme si nemohli nechat pro sebe. Černý betonový obraz s retrokárou jsme tvořili jako překvapení od klientky pro manžela, který vlastní Škodu Spartak z roku 1958.  Minimalistický betonový obraz s autem má 40 x 60 centimetrů, dva háčky na zavěšení a přibližně 7 kilo. Umíme si… chcete vědět víc?

Jak betonový Méďa našel domov

Přišly nám krásné fotografie betonového obrazu s Medvědem od jednoho z našich klientů. Není sice ještě zavěšený na zdi, v dětském pokoji však vypadá dokonale. Mrknětě na fotky a nechte se inspirovat.  Pokud vybavujete dětský pokojíček, nebo hledáte obraz jako dárek k narozeninám, tak naše obrázky z… chcete vědět víc?

Ahoj jaro! Máme nové plakáty

Už je to tak. Přišlo na mě jaro. Ode dneška si můžete zkrášlit svůj domov plakáty s narciskou. Jedná se kombinaci akvarelových barev a natištěného linorytu.  Každý obrázek je originál. Má drobné nepřesnosti, díky kterým každý pozná, že se jedná o ruční práci. Bude podepsaný a najdete na něm… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »