V září jsme se nezastavili

Mysleli jsme si, jak si po létě oddychneme a trochu nabereme síly. Přece jenom bylo toho víkendového cestování docela dost. Kromě Prahy jsme byli na konci prázdnin také třeba ve Vídni. Nicméně přišlo nám hned na začátku září nezávisle na sobě několik objednávek na betonové obrazy na zakázku. Z… chcete vědět víc?

Litone na Czech Design Week

Byli jsme v Praze! Na lodičkách, na Petříně, na Karlově mostu a hlavně také na Czech Design Week. Přehlídka českého designu se konala 10. až 13. září v Kongresovém centru a my jsme rádi, že jsme měli možnost tam být.  Byla to naše první zkušenost se stánkem a vlastně vůbec poprvé jsme takto veřejně… chcete vědět víc?

Obrazy na přání

Narozeniny, svatba, narození dítěte, svátek, výročí, vánoce, z lásky, kolegovi, šéfovi, věrnému klientovi, nebo jen tak. Pokud si nevyberete z naší aktuální kolekce betonových obrazů, vytvoříme vám obraz na míru. Můžete nám dodat přesný obrázek, podle kterého obraz zpracujeme, stačí nám však i… chcete vědět víc?

Soutěžte o obraz do 5. 9.!

Společně s časopisem Marianne bydlení jsme vyhlásili soutěž o jeden z našich betonových obrazů. Podmínkou účasti v soutěži je sledování našeho profilu na Instagramu nebo na Facebooku a zodpovězení otázky pod článkem na stránkách časopisu.  Dne 5. 9. 2020 se dozvíte jméno výherce. Hodně štěstí! chcete vědět víc?

První obraz 70x100 cm je na světě

Začalo to nenápadně. Po nějaké době s betonovými obrazy o velikosti 30x40 centimetrů jsme zatoužili po větším formátu. Ruku v ruce s tím jsme dospěli také k tomu, že bychom se chtěli začít zabývat i trochu abstraktnějšími tématy.  Spirála, 40x60 cm Začali jsme proto s obrazem o velikosti 40x60… chcete vědět víc?

Barevné betonové obrazy

Myšlenku obrazů z barevného betonu jsme na začátku zavrhli. Ale opravdu jen na chvíli. Jirkovi ten nápad totiž vrtal hlavou a objednal "na zkoušku" barevný pigment v podstatě bez mého vědomí. Rád totiž testuje. A výsledek? Posuďte sami. Do žlutého citronu jsem se přímo zamilovala... Na první… chcete vědět víc?

Načerpat inspiraci

Máme to za sebou. Naši první letošní dovolenou. Obvykle jezdíme na jaře, ale letos jsme ji, ostatně jako většina lidí, kvůli koronaviru posunuli. Vydali jsme se s dcerou Laurou a s naším prvním dítětem Australským ovčákem Fidem do Beskyd. Jirka si odpočinul od architektonických studií a betonování,… chcete vědět víc?

Kolekce do dětských pokojíčků

Na tuhle kolekci jsme se strašně těšili. A taky že se povedla. Méďa, zajíc, liška, slon a kravička jsou už téměř připraveni na cestu do dětských pokojíčků. Příští týden se dočkají krásných rámů a můžou do světa.  Pokud máte zájem, můžeme je pro vás zamluvit. Stačí napsat na email info@litone.cz. … chcete vědět víc?

Naše nejoblíbenější pokojovka

Nejsme žádní profesionální pěstitelé pokojovek a vlastně těm našim odchovancům někdy moc nerozumíme. To když se květině nedaří ani za sucha, ani za mokra, nelíbí se jí v koupelně a ani v ložnici. To mám pak tendenci se na ni zlobit a strčím ji někam do tmavého kouta ve vedlejší místnosti, abych se… chcete vědět víc?

Zabetonovaný linoryt

Mateřská je přesně to období, kdy máte prostor začít něco dělat (rukama) a odpočinout si od práce (hlavou). Ono popravdě, dítě vás moc u počítače sedět nenechá. Ale pokud vytáhnete krabici s vlnou a pletacími jehlicemi, tak možná i něco uděláte a dítko se s novými "hračkami" zabaví. Takže i já jsem… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »