Načerpat inspiraci

Máme to za sebou. Naši první letošní dovolenou. Obvykle jezdíme na jaře, ale letos jsme ji, ostatně jako většina lidí, kvůli koronaviru posunuli. Vydali jsme se s dcerou Laurou a s naším prvním dítětem Australským ovčákem Fidem do Beskyd. Jirka si odpočinul od architektonických studií a betonování,… chcete vědět víc?

Kolekce do dětských pokojíčků

Na tuhle kolekci jsme se strašně těšili. A taky že se povedla. Méďa, zajíc, liška, slon a kravička jsou už téměř připraveni na cestu do dětských pokojíčků. Příští týden se dočkají krásných rámů a můžou do světa.  Pokud máte zájem, můžeme je pro vás zamluvit. Stačí napsat na email info@litone.cz. … chcete vědět víc?

Naše nejoblíbenější pokojovka

Nejsme žádní profesionální pěstitelé pokojovek a vlastně těm našim odchovancům někdy moc nerozumíme. To když se květině nedaří ani za sucha, ani za mokra, nelíbí se jí v koupelně a ani v ložnici. To mám pak tendenci se na ni zlobit a strčím ji někam do tmavého kouta ve vedlejší místnosti, abych se… chcete vědět víc?

Zabetonovaný linoryt

Mateřská je přesně to období, kdy máte prostor začít něco dělat (rukama) a odpočinout si od práce (hlavou). Ono popravdě, dítě vás moc u počítače sedět nenechá. Ale pokud vytáhnete krabici s vlnou a pletacími jehlicemi, tak možná i něco uděláte a dítko se s novými "hračkami" zabaví. Takže i já jsem… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »