V září jsme se nezastavili

Mysleli jsme si, jak si po létě oddychneme a trochu nabereme síly. Přece jenom bylo toho víkendového cestování docela dost. Kromě Prahy jsme byli na konci prázdnin také třeba ve Vídni. Nicméně přišlo nám hned na začátku září nezávisle na sobě několik objednávek na betonové obrazy na zakázku. Z čehož máme samozřejmě velkou radost. Vaše přání nás totiž strašně posouvají. Máme tak šanci si vyzkoušet něco nového, přemýšlet nad věcmi jinak... 

Já a moje maličkost s betonovou Monsterou. No a také s naší živou milovanou Monsterou, kterou už nějaký ten rok máme. 

Monstera deliciosa a kaštany. Podzimní dekorace, kterou jsem si půjčila od dcery Laury.

Další obraz na přání. Pro milovníka windsurfingu. 

Obraz z betonu v celé své kráse. A ty větvičky? Pocházejí z Pavlovnie plstnaté. Což bychom samozřejmě bez pomoci jedné naší sledující na našem facebookovém profilu vůbec netušili.  

Něco pro fanouška Formule 1. Nürburgring. Německý okruh, kde se pořádají automobilové a motocyklové závody. Minimalistické a přitom krásné. 

Linorytový ručně tištěný plakát. A2, 420 x 594 centimetrů. Dárek pro všechny, kteří chtějí obraz na zakázku a vyzvednou si jej osobně. Nebo jakkoliv jinak, jen když jej prostě nebudeme posílat. Do balíku s obrazem se plakát totiž nevleze. Tento plakát si můžete samozřejmě i zakoupit. Stačí, když nám napíšete na info@litone.cz, domluvíme se. 

A  tady už Jiří vrtá plot. Budeme totiž stavět dům, takže máme kromě betonování, mateřské, architektury ještě tuhle práci navíc. Ale strašně nás to baví. 

P.S.: Tohle vážně není jen na oko. Celou fůru dřeva jsem opravdu sama přeřezala. 

Simona ♡