Darujte dárkový poukaz na obraz Litone

Konečně máme vouchery! Blíží se Vánoce, a proto jsme chtěli udělat radost všem, kteří by rádi pořídili nějaký betonový obraz jako dárek, ale nejsou si jistí výběrem. Přece jenom vybrat obraz není nic snadného. Ale pokud víte, že má váš partner nebo maminka ráda beton, nemůže se poukaz od Litone minout účelem. 

Moje maličkost a voucher :-)

Proč darovat dárkový poukaz? Tak zaprvé, nemusíte nic vybírat. Každý člověk má jiný vkus a z vlastní zkušenosti víme, že vkus je něco, co se naprosto nedá odhadnout. Jsou lidé, kterým se líbí obrazy plné bublin a prasklin, prostě umění, které ukazuje beton v celé své kráse i drsnosti. Ale jsou i tací, kteří preferují čistý a hladký beton s jemnými detaily, které vynikají v obrazech bez jakýchkoliv bublinek. Pak tu máme ještě obrazy z barevného betonu, abstraktní umění, obrazy s konkrétními motivy, menší formáty, velké formáty... 

Jak poznat, že má někdo rád beton? Hledejte u něj doma betonové květináče, betonové svícny, nejrůznější dekorace, betonové šperky. Napovědět může i betonová stěrka na zdech nebo litý beton na podlaze. V takovém případě se s voucherem na obraz z betonu trefíte do černého. Betonové obrazy se líbí i minimalistům, kteří preferují čistí design nebo jemným duším, které si ladí domov do skandinávského stylu.

Každý náš obraz je originální a nikdy v životě se nám jej nepodaří zopakovat tak, jak jsme jej už jednou vytvořili. Můžete si být proto jistí, že darujete něco, co nikdo nemá.  

Vyberte si design voucheru, který se vám líbí. 

Jaké obrazy se mohou konkrétním lidem hodit? Partnerku může zaujmout Růže z pouti, protože je krásná a jemná. Manžela zase abstraktní Spirála 2.0 s prasklinou až do útrob betonu. Mámě se může líbit obraz s květinami. Na výběr jsou podzimní Chryzantémy, pokojovka Pilea nebo abstraktnější Květiny. Pokud táta rád pije víno, tak ocení Sklep. O tom žádná. Babičce, která ráda vaří, se může líbit Zelenina, dědovi, který rád rybaří, zase Kapr

Dárkové poukazy Litone nemají žádnou konkrétní hodnotu. Vyberete si ji vy sami. Na našich stránkách najdete aktuálně obrazy v hodnotě od tří do osmi tisíc. Voucher je platný jeden rok od zakoupení a bude označen číselným kódem. 

Jak poukaz uplatnit? Stačí, když se na nás obdarovaný obrátí přes email info@litone.cz a na všem se dohodneme. Budeme potřebovat kód z poukazu a jméno dárce. Hodnotu poukazu odečteme od celkové částky obrazu a případné dopravy. Dárkový poukaz lze uplatnit jednou, není možné jej rozdělit na více nákupů. Proto je ideální, když obdarovaný využije poukaz naplno.

Ke každému poukazu Litone dostanete betonové srdíčko. 

Jak poukaz objednat? Napište si o něj na email info@litone.cz. Můžete si vybrat poukaz v klasické papírové nebo elektronické podobě. Ke každému poukazu vám dáme betonové srdíčko, které jistě obdarovaného potěší. A nebo vás. :) Rádi za vás také napíšeme váš osobní vzkaz a poukaz s betonovým srdíčkem pošleme přímo obdarovanému jako překvapení.  

Dárkové vouchery na obrazy Litone můžete darovat k Vánocům, ale i k narozeninám, z lásky, ženě, kamarádce, šéfovi, nebo jen tak. Nemají na sobě žádnou vánoční grafiku, takže se hodí prostě kdykoliv. 


Budeme se těšit,

Simona