První kolekce autorských plakátů Litone

Tisknu si pro zábavu. Většinou po večerech, když uspíme Lauru a je konečně prostor vytáhnout barvy a válečky a zašpinit si trochu ruce. A také proto, že se ráda vracím k tomu, co jsem dělala předtím, než jsme do linorytu nalili beton. 

Krajina, linoryt, černý tisk

A tak mezi betonováním, tvorbou linorytů pro beton a tvorbou obrazů na zakázku, vznikne sem tam i pár autorských plakátů. Ty na fotkách jsou už všechny pryč, ale ráda vám je natisknu znovu. Můžete si vybrat barvu. Nebo více barev. Fantazii se meze nekladou. Plakát o velikosti A3 (297 x 420 mm) vám také můžu zarámovat do minimalistického rámečku z dřevěných lišt. Zavěsíte jej pomocí přilepeného jutového provázku.  

Monstera, linoryt, více barev

Každý plakát je originál, protože se mi nikdy nepodaří natisknout jej stejně. I kdybych si to někdy přála. :-) Linoryty tisknu ručně a několik dní musí schnout. Papír má lehkou strukturu a to samé i natištěná barva. Plakáty se vám budou hodit do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, kanceláře. Jsou skvělé jako originální dárek, zejména pokud chcete darovat něco, co nikdo nemá, od českého tvůrce. 

Windsurfeři, linoryt, černý tisk

Plakáty vám můžu poslat na druhou stranu republiky mezi dvěma pevnými kartony. Nebo vám je ještě raději předám osobně v Brně. 

Krajina, linoryt, fialový tisk

Ceny jsou následující. 

Ručně tištěný plakát, A3: 500 Kč

Ručně tištěný plakát v rámečku, A3: 700 Kč

Poštovné 70 Kč. 


Objednat si plakát můžete na e-mailu: info@litone.cz.


Budeme se těšit,

Simona 

Já, momentka při balení plakátu

Detail plakátu

Monstera deliciosa, plakát pro milovníky pokojových rostlin

Detail oblíbené pokojovky Monstery v barevnějším provedení

Černobílá Krajina se bude líbit vyznavačům minimalismu a skandinávského stylu