Darujte Lásku k Valentýnu

A to doslova. Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký dárek darovat na Valentýna, sázka na Lásku bude jistota. Aktuálně máme skladem betonový obraz Láska v šedém betonu, rádi vám však obraz vyrobíme třeba v červené barvě nebo v černé. Minimalistický obraz je vhodným dárkem pro ženu i pro muže.  Láska v… chcete vědět víc?

Obrazy na přání: Tatra, golf i cyklisté

Ke konci roku 2020 se nám sešlo více zakázek na obrazy na přání. Vždycky je to tak trochu výzva, protože vám chceme vyjít vstříc a současně se chceme držet stylu, který máme. Kromě map jsme proto na zakázku tvořili například betonový obraz s automíchačkou Tatrou 148 nebo s golfistou. Jeleni Obraz… chcete vědět víc?

Dětská kresba v betonovém obraze

Jak děti rostou, produkují čím dál více obrázků a kresbiček, jedna je roztomilejší než druhá. Pokud hledáte způsob, jak oblíbenou kresbu originálně vystavit a uchovat, můžeme vám tuhle otázku vyřešit pomocí betonového obrazu.  Obraz ze žlutého betonu, 40 x 60 cm Děti a kreslení Prostřednictvím… chcete vědět víc?

Jak jsme si sami postavili zahradní dům

Rádi si děláme věci po svém, a proto jsme si na zahradě postavili vlastníma rukama zahradní domek. V minimalistickém a skandinávském stylu, dřevěný, s ocelovou konstrukcí, 12,5 metrů čtverečních. V článku najdete pár tipů, jak si takový zahradní domek svépomocí postavit.    K čemu zahradní domek?… chcete vědět víc?

Spolupracujeme s eshopem Kitchenette

Máme radost. Nově naše betonové obrazy najdete na eshopu Kitchenette. Prodávají se zde vedle krásných printů od malířky Zuzany Murtinger, minimalistických plakátů, jejichž autorem je umělec Teemu Järvi nebo autorských fotografií Markéty Pavleje. Chryzantémy, 30 x 40 cm A právě Markétě Pavleje,… chcete vědět víc?

Letos Darujeme České Vánoce

Možná jste už slyšeli o projektu Darujeme České Vánoce, který začal jako nenápadná skupina na Facebooku a v podstatě pár dní na to se neskutečně rozrostl. Iniciativa vznikla na podporu českých tvůrců, kteří se díky zavřeným obchodům dostali do nemilé situace. Najdete mezi nimi autory designových… chcete vědět víc?

První kolekce autorských plakátů Litone

Tisknu si pro zábavu. Většinou po večerech, když uspíme Lauru a je konečně prostor vytáhnout barvy a válečky a zašpinit si trochu ruce. A také proto, že se ráda vracím k tomu, co jsem dělala předtím, než jsme do linorytu nalili beton.  Krajina, linoryt, černý tisk A tak mezi betonováním, tvorbou… chcete vědět víc?

Darujte dárkový poukaz na obraz Litone

Konečně máme vouchery! Blíží se Vánoce, a proto jsme chtěli udělat radost všem, kteří by rádi pořídili nějaký betonový obraz jako dárek, ale nejsou si jistí výběrem. Přece jenom vybrat obraz není nic snadného. Ale pokud víte, že má váš partner nebo maminka ráda beton, nemůže se poukaz od Litone… chcete vědět víc?

V září jsme se nezastavili

Mysleli jsme si, jak si po létě oddychneme a trochu nabereme síly. Přece jenom bylo toho víkendového cestování docela dost. Kromě Prahy jsme byli na konci prázdnin také třeba ve Vídni. Nicméně přišlo nám hned na začátku září nezávisle na sobě několik objednávek na betonové obrazy na zakázku. Z… chcete vědět víc?

Litone na Czech Design Week

Byli jsme v Praze! Na lodičkách, na Petříně, na Karlově mostu a hlavně také na Czech Design Week. Přehlídka českého designu se konala 10. až 13. září v Kongresovém centru a my jsme rádi, že jsme měli možnost tam být.  Byla to naše první zkušenost se stánkem a vlastně vůbec poprvé jsme takto veřejně… chcete vědět víc?